Kategorie
Uncategorized

Rozbudowa domu jednorodzinnego

Rozbudowa domu jest alternatywnym rozwiązaniem, pozwalającym na powiększenie powierzchni mieszkalnej w istniejącym domu, zamiast budowy nowego obiektu.

Początkowo był to typowy parterowy dom jednorodzinny(w zabudowie bliźniaczej), taki, jakich wiele . Miał małą powierzchnię ale za to spory ogród. Nowi właściciele postanowili rozbudować i odświeżyć nabytą siedzibę.

Pierwotna forma budynku uległa dużej zmianie.  Modyfikacje dotyczyły głównie rozbudowy parteru oraz zagospodarowania strychu na poddasze mieszkalne. Zaprojektowano nowe wejście, które nadało nowoczesny charakter. Elementem dekoracyjnym stała się duża donica zasłaniająca schody. Indywidualności, elegancji i nowoczesności nadały również zastosowane na elewacji materiały, czerwony i czarny granit, drewno oraz refleksyjne szkło. Pokrycie nowego dachu zaprojektowano z czekoladowej blachy na rąbek stojący. Pojawiły się  duże lukarny i okna połaciowe doświetlające wnętrze. Budynek zyskał również spory taras,  który umożliwia zejście do ogrodu .

wp-contentuploads2016123-2-508x296-jpg-00000286-kopia

W swoim dorobku mamy wiele projektów, które mogą Państwo zobaczyć
w naszym portfolio.

Zapraszamy do zadawania pytań i kontaktu z nami.