Kategorie
Uncategorized

Nowoczesny projekt małego domu

Projekt domu z dachem dwuspadowym o przyjaznej formie, uwspółcześnionej nowoczesnymi materiałami i dużymi narożnymi przeszkleniami.

Jeśli budować dom, to taki, który jest spełnieniem marzeń. Inwestorzy cenili przestrzeń i chcieli, aby ich budynek miał przestronne wnętrza oraz logiczny układ pomieszczeń. Powstał przytulny i komfortowy dom z garażem. Modny, ciemny dach świetnie podkreśla jego nowoczesny charakter, a drewniane elementy elewacji dodają uroku.

Na parterze mieści się otwarta strefa dzienna oraz pokój do pracy. Z salonu  i jadalni dostępne jest wyjście na wygodny taras. Dodatkowo zaprojektowano garaż z bezpośrednim dostępem do domu. Strefa nocna na poddaszu to trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Ponadto na pokój wykorzystana została również przestrzeń nad garażem. Dzięki dużej powierzchni okien wszystkie pomieszczenia są dobrze doświetlone , jasne i przytulne.

Ten projekt to dom niezwykle uroczy i przyjazny w wyglądzie. Świetnie nadaje się zarówno dla młodych ludzi, jak i dla rodziny z dziećmi.

wp-contentuploads201702rozjasniony-973x511-jpg-00000291

W dorobku mamy wiele projektów, które mogą Państwo zobaczyć
w naszym portfolio.

Zapraszamy do zadawania pytań i kontaktu z nami.