Kategorie
Uncategorized

Łazienka – modna i wygodna

Projekt łazienek w domu jednorodzinnym

TRENDY W KĄPIELI

Nowoczesna łazienka jest urządzona wygodnie i efektownie. W aranżacji postawiono na kontrastowe zestawienia. Ciepły odcień drewna odcina się od chłodnej stali z której wykonano szeroką listwę nad wanną.  Może ona służyć za równo jako wieszak na ręcznik jak i jako półka na kosmetyki. Wyjątkowe płytki 3D staly się świetnym tłem dla nowoczesnej wanny wolnostojącej .Nie zabrakło również funkcjonalnej szafki na której zmieściły  się dwie wygodne umywalki . Zawieszenie jej na ścianie nadało jej lekkości .Na nowo spojrzeliśmy na szafkę z lustrem , po odchyleniu tafli zobaczymy szafkę na drobiazgi .

wp-contentuploads2016125-1-973x730-jpg-00000289 wp-contentuploads2016068-jpg-00000274-kopia wp-contentuploads2016067-jpg-00000273

SZLACHETNY KAMIEŃ W ŁAZIENCE

Marmur czy trawertyn? Oba pięknie prezentują się w łazience! Żyłki, meandry, połyskujące kryształy, cieniowania – natura jest najlepszym projektantem!

W naszym projekcie zainspirowaliśmy się jednym z najsłynniejszych kamieni świata jakim jest marmur z włoskiej Carrary. Ma mlecznobiały kolor z czarnymi albo szarymi żyłkami, delikatnymi lub bardzo wyrazistymi. W wypadku tej aranzacji naszym priorytetem była elegancja i komfort . Niezwykły efekt na ścianie tworzy kompozycja z płytek  IMarmi LA FAENZA, która dodatkowo odbija się w dużej tafli lustra znajdującego się na przeciwnej ścianie . W całość aranżacji doskonale wpisuje się efektywna wolnostojąca umywalka.

MĘSKA ŁAZIENKA

Aranżacja łazienki ma męski charakter, bez zbędnych ozdób. Wystrój złagodzono naturalnymi materiałami. W łazience pojawiają się te same elementy, które są w innych częściach mieszkania ale ich zastosowanie było przewrotne. Płytki drewnopodobne zostały ułożone na ścianach nadając  „sałnowy” charakter wnętrzu. Na posadce mocne grafitowo-rdzawe płytki przypominające fakturą kamień . Czerń ceramiki łazienkowej jest mocna i zdecydowana, ale w tej wersji  nie przytłacza wnętrza  . Przez duże lustro oraz szklane ścianki wygodnej kabiny prysznicowej pomieszczenie nabiera lekkości i przestrzeni.

W swoim dorobku mamy wiele projektów, które mogą Państwo zobaczyć
w naszym portfolio.

Zapraszamy do zadawania pytań i kontaktu z nami.