Kategorie
Uncategorized

ARCHITEKCI MWM STUDIO

Biuro projektowe  zostało założone w 2001 roku

przez architekt Małgorzatę Wais-Maksoń.

Pracownia zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem w zakresie architektury. Na stałe współpracuje z licznymi branżystami i wykonawcami co pomaga uzyskać najwyższą jakość świadczonych usług oraz usprawnić proces inwestycyjny.

Otwartość na innowacje, nowoczesne podejście do architektury, znajomość przepisów prawa i procesów administracyjnych oraz umiejętność kreowania dobrej przestrzeni to główne cechy biura. Priorytet działania to aspekty ekonomiczne, społeczne i estetyczne.

mgr inż. architekt Małgorzata Wais-Maksoń – absolwent na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej , dyplom w 2000.
Od 2007 r. uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Od 2007 r. członek Podkarpackiej Okręgowej Izby Architektonicznej.

Realizujemy projekty architektury związanej z budownictwem wielorodzinnym i przemysłowym (także adaptacje hal i budynków wielorodzinnych , budynki jednorodzinne, projekty wykonawcze. Pracownia posiada wspaniały i zgrany zespół pracowników i duże grono doświadczonych współpracowników branżowych.

W swoim dorobku mamy wiele projektów, które mogą Państwo zobaczyć
w naszym portfolio.

Zapraszamy do zadawania pytań i kontaktu z nami.